O mnie

 

Opinie o zajęciach ze mną

Paulina Wota

“Wasilij jest moim pierwszym nauczycielem rosyjskiego, który uczył mnie zupełnie od zera. Uważam, że jest bardzo dobrym i profesjonalnym nauczycielem o sympatycznym usposobieniu.Zajęcia są ciekawe i zróżnicowane, chociaż największy akcent kładziemy na mówienie. Od samego początku rozmawiamy i piszemy po rosyjsku, dzięki czemu dzisiaj, po zaledwie kilku miesiącach, mogę całkiem swobodnie odnaleźc się w krajach Wschodnich podczas moich służbowych wyjazdów.Dodatkową zaletą jest możliwość odbywania lekcji przez skype i elastyczne dopasowanie terminów zajęć do swojego grafiku.Bardzo polecam zajęcia z Wasią, ponieważ zapewniają wysoką jakość w bardzo przystępnej cenie. Połączenie lekcji z Wasią i praca własna są gwarancją sukcesu dla każdego adepta rosyjskiego języka.”

Renata Jankowska

“Uczę się języka rosyjskiego już ponad rok z Wasilim. Z powodu mojej skomplikowanej sytuacji rodzinnej (malutkie dziecko) często musiałam zmieniać termin lekcji. Zawsze spotykałam się ze zrozumieniem z jego strony co do mojej nietypowej sytuacji i w miarę możliwości dogadywaliśmy inny możliwy termin. Lekcje same w sobie nastawione bardzo na ucznia. Ja często podawałam kwestie, które chciałam pracować, ale gdy tego nie robiłam to Wasilij przygotowywał materiał na zajęcia. Mnie osobiście zajęcia bardzo szybko mijają. Bardzo mi zależało na mówieniu po rosyjsku i z kim lepiej niż z ojczystym Rosjaninem! Polecam w 100 procentach!”

 

Przemysław Łagożny

“Z Vasilym uczę się już ponad rok i muszę przyznać że w tym czasie poczyniłem ogromny postęp! Zaletą jego metody nauczania jest fakt, że uczymy się języka praktycznego (nie bazując na konkretnych podręcznikowych regułach). Nasze zajęcia opieramy na ciągłej rozmowie, co moim zdaniem wpływa korzystanie na szybkie przyswajanie materiału. Dodatkowo Vasily jest fanem sportu i dzięki temu znacznie wzbogaciłem swoje słownictwo sportowe, które jest potrzebne w mojej codziennej pracy. Polecam zajęcia z Vasilym, a jak będziesz pilnym uczniem to będziesz miał okazję poznać czym jest „Rosyjska Santa Barbara” :)”

Anna Maksimiuk

“Naukę języka rosyjskiego z Wasilim zaczełam kilka miesięcy temu, od tego czasu poczyniłam duże postępy i przypomniałam zapomniane przeze mnie słownictwo. Jestem bardzo zadowolona ze spodobu prowadzonych zajęć. Na poczatku zaczynamy od luźnej rozmowy co pozwala na praktyczne używanie jezyka i kontakt z jego potoczna forma. Nastepnie przechodzimy do zajeć teoretycznych i gramatyki. Wasilij jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć i widać, że nauczanie innych sprawia mu przyjemność. Po tym jak tłumaczy wszelkie niejasności widać filologiczne zamiłowanie do języka! Chcialabym aby nauka innych języków sprawiała mi równie dużo przyjemności. Genialny lektor!”

Luis Anula, Hiszpania

“Learning something new should keep you always motivate you and be enjoyable. Vasily takes this principle into his classes and his way of teaching. Apart from this, he perfectly adjust to your way of learning and your necessities. Classes have a solid structure, where everything fits and one topic links to the next one. Apart from this, he has supporting material who makes much more interactive the classes. As a person he is a really cool and easygoing guy! The mood every class it’s fantastic. Concluding, the greatest choice to learn Russian”

Marta Florkiewicz

“To jedne z niewielu zajęć, które wspominam z przyjemnością:) Vasilij zawsze przygotowany, ciekawe prowadził zajęcia, nie bylo czasu na nudę 🙂 polecam każdemu, kto naprawdę chce nauczyć się języka rosyjskiego 🇷🇺 sam prowadzący zawsze chętnie pomoże w razie wątpliwości czy problemów. Z czystym sumieniem polecam ☺

Agnieszka Łukaszczyk

“Vasilij podchodzi z pasją do nauczania rosyjskiego, poziom nauki dostosowuje do ucznia, bardzo ciekawie opracowany program i metodyka nauczania, ja uczyłam się totalnie od zera, jednocześnie można nauczyć się języka, ale też poznać kulturę i historię Rosji – 5/5”

Natalia Słowiak
“Serdecznie polecam! Uczyłam się „od zera” i jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji, z efektów oraz z atmosfery na zajęciach!”

 O mnie